ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Семінаристи КТДС взяли участь у святкуванні празника Введення у Храм Пресвятої Богородиці у Львівскій духовній семінарії

Семінаристи КТДС взяли участь у святкуванні празника Введення у Храм Пресвятої Богородиці у Львівскій духовній семінарії
Грудень 06 17:36 2017 0 коментарів 977 переглядів

3-4 грудня 2017 року Божого двоє семінаристів Київської Трьохсвятительської духовної семінарії побували у Львівській духовній семінарії Святого Духа, де вони взяли участь у святкуванні празника Введення в Храм Пресвятої Богородиці. Брати-семінаристи приїхали, щоб із Львівським братством «Введення в Храм Пресвятої Богородиці» розділити радість цього величного свята. Окрім представників Київського братства, на святкування приїхали братчики з Дрогобицької духовної семінарії блаженних священномучеників Северина, Віталія та Якима.

Розпочалася святкова програма у неділю ввечері. Від каплиці братства усі запрошені процесійно вирушили до храму, де спільно молилися Архиєрейську Вечірню з Литією. Молитву очолив владика Богдан (Дзюрах), секретар Синоду єпископів УГКЦ. Опісля, він виголосив архипастирське слово, у якому привітав братчиків зі святом.

Програма на вечір першого дня була дуже насичена: після молитви Вечірньої, у конференц-залі був представлений фільм, знятий медіа-центром ЛДС, про о. Ісидора Дольницького. Брати, які знімали фільм, поділились труднощами та пригодами, що супроводжували їх під час зйомок.

Також звучало слово отців-настоятелів, які активно допомагали братчикам у їхній роботі. Ректор Львівської духовної семінарії о. Ігор Бойко подякував братам за їхню працю, наголошуючи на тому, що не один раз він бачив, як вони тратять свій власний час, докладають зусиль, щоб зробити цей фільм. На останок голова Львівського братства «Введення в Храм Пресвятої Богородиці» бр. Михайло Кульпа подарував диски з фільмом про о. Ісидора гостям з Київської та Дрогобицької семінарій.

Приємним сюрпризом для усіх присутніх стало представлення портретної скульптури (бюста) о. Ісидора Дольницького, засновника братства, яку власноруч змайстрував семінарист Львівської семінарії – бр. Андрій Юркевич.

Після цього всіх присутніх було запрошено на молитовні чування, які розпочалися Молебнем братства. Найбільше зворушили глибокі біблійні розважання про мудрість, що читалися під час молитви до Матері Божої. Чування закінчились чином освячення води.

День свята Введення у Храм Пресвятої Богородиці розпочався з молитви Утрені та Божественної Літургії, яку очолив проректор семінарії і духівник братства о. Михайло Лесів. Після Служби Божої кандидати були пострижені у члени братства. Закінченням святкування був святковий обід, під час якого представники братств з Київської і Дрогобицької семінарій висловили подячне слово.

Після закічення обіду з благословення ректорату голова братсва «Ведення в Храм Пресвятої Богородиці» ЛДС провів для гостей екскурсію семінарією.

Висловлюємо щиру подяку ректорату Львівської духовної семінарії, Львівському братству «Введення у Храм Пресвятої Богородиці» за запрошення та можливість розділити радість святкування. Велике спасибі за теплу щиру гостину, за добру усмішку та хороше слово.

бр. Гліб Улішак, І курс

Фото: Медіа-центр ЛДС