ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Семінаристи КТДС у дитячій клінічній лікарні

Семінаристи КТДС у дитячій клінічній лікарні
Листопад 17 10:05 2016 0 коментарів 1275 переглядів

“Прийдіть, благословенні Отця Мого, візміть у спадщину Царство, що було приготоване вам від сотворення світу...(бо Я був) хворий, і ви навідались до мене...” (Мт 25: 34,36).

Опіка над хворими — це один з найважливіших обов'язків християнина, а тим більше, того, хто присвятив своє життя священничому та душпастирському служінню. Підготовка до служіння хворим, потребуючим водночас і духовної і тілесної підтримки та зцілення, займає одне з найважливіших та найпочесніших місць у формації майбутніх священників.

15 листопада старшокурсники з 5 та 6 курсів КТДС у супроводі капелана  лікарні, священника парафії Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ  у м. Ірпінь, о. Віталія Воєци мали нагоду відвідати у рамках душпастирської практики відвідати КиївськуМіську Дитячу Клінічну Лікарню №1, яка знаходиться у Києві по вул. Богатирській, 30.

Це лікарня високого рівня, в якій проходять обстеження та лікування діти з патологічними захворюваннями від пренатального періоду аж до середнього дитячого віку.

Наші семінаристи були радо та щиро прийняті медичним персоналом лікарні. У подорожі нас супроводжували два працівники лікарні — Варнавська Лариса Григорівна, заступник головного лікаря та Корабецька Тетяна Василівна, старша медсестра лікарні.

Ми мали нагоду відвідати різні відділення, лабораторії, навіть реанімаційний відділ та операційний блок (де, доречі, хоч і через скло, але могли спостерігати за справжньою операцією). Маршрут екскурсії був логічно продуманий і, таким чином, ми могли прослідкувати як виглядає лікування та догляд за дитиною послідовно, від перших хвилин народження і далі. У кожному відділенні ми мали нагоду поспілкуватися з медичним персоналом і, навіть, були запрошені на перекуску, яку для нас люб'язно приготували лікарі.

Після екскурсії лікарнею, ми відвідали головного лікаря — Кожару Юрія Олександровича, чоловіка дуже приязного та відкритого, подякували йому та побажали йому та його співпрацівникам та пацієнтам многая літа та Божого благословіння у їх нелегкій, але дуже потрібній праці. В свою чергу ми, на добру пам'ять, подарували медичним працівникам фотографії з минулої зустрічі з попереднім курсом семінарії, нашими випускниками.

Наша подорож завершилась відвідуванням лікарняної каплички св. Агапіта Печерського, у якій служить о. Віталій, де наостанок отець ознайомив з особливостями душпастирювання у медичному закладі.

 

 Семінаристи 5 та 6 курсів щиро вдячні отцю — медичному капелану о. Віталію Воєці, головному лікарю Юрію Олександровичу Кожарі та всім медичним працівникам лікарні за приємну, практичну та пізнавальну подорож по цій лікарні — медичному закладу, який займається благородною та Божою справою — лікуванням дітей.

 

бр. Леонід Бізунов V курс КДТС