ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Семінаристи КТДС та ієр. Інокентій Волошин відвідали парафію УГКЦ в Мені

Семінаристи КТДС та ієр. Інокентій Волошин відвідали парафію УГКЦ в Мені
30 16:57 2019 0 коментарів 315 переглядів

28 серпня 2019 року Божого у місті Мена Чернігівської області на парафії Успіння Пресвятої Богородиці відбулася урочиста Літургія з нагоди Храмового празника.

На Літургію приїхала делегація отців-редемптористів, сестер-редемптористок та парафіян з парафії Різдва Пресвятої Богородиці на чолі з ієром. Романом Халусом. Також був присутній декан Чернігівський прот. Роман Пушка та вікарій римо-католицької парафії Зіслання Святого Духа, Майдан Лукаш.

Брати-семінаристи Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ разом з ієр. Інокентієм радо приїхали привітати отця-адміністратора ієр. Василя Пишковича, адже він є випускником нашої семінарії.

Оскільки парафія в Мені лише розбудовується, Літургію служили на подвір’ї коло хати. “Атмосфера” молитви була настільки прекрасна, що годі передати словами: Літургію молились в подвір’ї сім’ї Кондакових, серед троянд, сульфіній, петуній та інших квітів.

Серед такої краси було дуже приємно молитись і Літургія під відкритим небом пройшла швидко і гарно. Після Літургії було мировання, а також освячення води.

Далі господарі помістя пан Василь і пані Ольга почастували всіх гостей дуже смачними стравами і фруктами, підкріпившись, всі рушили до алеї героїв, що знаходиться в центрі міста, де відслужили молебень до Богородиці, посвятивши всіх жителів міста Мена під Її опіку. На цій площі є меморіальні дошки 8-ми бійців з міста Мена, які полягли у непроголошеній війні України з Росією у 2014-2019 роках. 

Тому, після молебню ми помолились панахиду за спочилими за волю України, а в кінці заспівали “Гей пливе кача”. На панахиді були присутні родичі тих хлопців, що померли за нашу свободу.

Після панахиди вдалось поспілкуватись з рідними загиблих воїнів, які поділилися враженнями від молитви так: “хоча молились на вулиці, ми відчули себе, як у церкві”.

На завершення ієр. Василь показав всім гостям приміщення для майбутньої церкви і всі гості оцінили гарне місце і будівлю для майбутнього храму.

Вітаємо всіх з чудовим святом!

бр. Юрій Іленков, V курс