ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Візит Блаженнішого Святослава та благословення братів на новий навчальний рік (додано відео)

Візит Блаженнішого Святослава та благословення братів на новий навчальний рік (додано відео)
22 19:47 2016 0 коментарів 884 переглядів

Один з великих празників, що стоїть на  початку нашого церковного року – це празник Різдва Пресвятої Богородиці.  На велике значення  цього празника вказує і його велична назва в наших богослужбових книгах:  "Різдво Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії". 21 вересня до Трьохсвятительської семінарії, з нагоди відкриття нового навчального року, завітав Блаженніший Патріарх Святослав.

Різдво Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії святкується Церквою, як день всесвітньої радості. У цей світлий день, на рубежі Старого і Нового завітів, народилася Преблагословенна Діва Марія, покликана від віку Божественним промислом послужити таємниці втілення Бога Слова – стати Матір’ю Спасителя світу, Господа нашого Ісуса Христа. Тому на проповіді Верховний Архієпископ УГКЦ, цитував пророка Єзикіїла, який у свою чергу символізував Божу Матір , яка є брамою, через яку один раз ввійде Цар і ніхто більше не заходитиме. Звернувшись до першого курсу, Глава Церкви наполегливо закликав до практики приватної молитви, яка є необхідністю для зростання семінариста. Приводячи приклад з людиною, яка задихається і потребує кисню, її не нагодуєш їжею, вона потребує ковток свіжого повітря. Так само і для нас є важливим практика молитви, тобто кисню.

Віруючі люди по всій землі гідно шанують піснями і хвалами Ту, Котра розсіяла у світі пітьму безблагодатності і принесла людству спасіння від вічної смерті.

Сьогодні ми, святкуючи і торжествуючи Різдво Богородиці, в наших молитвах невтомно будемо благати Її, щоб вона навчила нас такій же відданості Волі Божій та смиренню, будемо просити її заступництва.

Бр. Владислав Ігнатюк, IV курс КТДС

https://www.youtube.com/watch?v=gQ4xcgAZzaI&feature=youtu.be