ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Святий Миколай завітав до українських військових у госпiталi

Святий Миколай завітав до українських військових у госпiталi
Грудень 20 15:00 2017 0 коментарів 430 переглядів

19 грудня, як уже традиційно за останні роки, з благословення ректорату семінаристи Київської Трьохсвятительської духовної семінарії завітали до поранених військовослужбовців Центрального військового госпіталю України з привітальною програмою та гостинцями від Департаменту Патріаршої Курії Української Греко-Католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України.

Подарунки отримали 120 військовослужбовців різних відділень госпіталю, яких відвідували дев’ять братів різних курсів семінарії, поділені на три групи. В палатах військовослужбовці отримували не тільки подарунки (солодощі, мандарини та іконку Миколая), але мали можливість познайомитися iз життям Святого Миколая, про яке розповідали брати-семінаристи, даючи відповідь на запитання пацієнтів госпіталю.

З вдячністю та щирими посмішками, співаючи разом з семінаристами пісні про Святого Миколая, військові та персонал госпіталю дякували братам та всім хто долучився до того, щоб Святий Миколай завітав у їхні палати, за можливість відчути дух свята та поринути у дитинство.

бр. Олександр Француз, III курс