ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Святий Миколай завітав до семінарії

Святий Миколай завітав до семінарії
Грудень 19 21:55 2020 0 коментарів 1020 переглядів

Сьогодні, 19 грудня, Свята Церква вшановує пам’ять святого отця нашого Миколая Мирликійського Чудотворця. У нашому народі це свято є вельми шанованим та улюбленим. Свято добра, радості, щедрості та любові. Діти радіють подарункам, з нетерпінням очікують дива. А батьки в свою чергу допомагають святому Миколаю здійснити їхні мрії. І це справді прекрасно.

Втім нам як християнам в цей день варто глибше запізнати суть даного свята. На превеликий жаль, сьогоднішній світ зводить великі християнські свята лише до подарунків, тобто матеріальної сторони. І через це втрачається повнота нашої віри та життя.

Тому щороку церква дає нам змогу зростати в нашій вірі через спомин святих, котрі є для нас прикладом істинного життя у Христі. Святий Миколай, прийнявши Божу Любов, щедро ділився нею зі своїми ближніми. І в такий спосіб любов стала джерелом святості, розкрила всю повноту людської особи та принесла у світ велику кількість добра. Таким чином в цей день нехай наше серце відкриється і прийме Любов, а святий Миколай навчить нею ділитися так, як цього бажає Господь.

Звісно ж, свято Миколая не могло оминути семінарійну спільноту. Після закінчення Божественної Літургії, котру очолив духівник семінарії протоієрей Микола Семенишин, до храму завітав творчий колектив під проводом пані Тетяни Стефанишин, котрий своїми ангельськими голосами закликав святого Миколая, і Він з превеликою радістю прийшов як до дітей, так і до дорослих, і нікого не залишив без подарунків.

Бр. Антоній Сидорук, ІІІ курс