Священичі свячення Олександра Француза

Священичі свячення Олександра Француза
Січень 09 15:46 2021 коментарів 1656 переглядів

У свято Різдва Христового у місті Южному (Одеська область) відбулись ієрейські свячення диякона Олександра Француза. Отець-диякон обрав неодружений стан.

Архиєрейська Літургія з чином поставлення пресвітера відбулася у храмі Петра і Павла (м. Южне), парохом якого є синкл у справах соціального служіння прот. Василь Колодчин. Літургію, очолювану владикою Михаїлом (Бубнієм), співслужили разом отець-парох прот. Василь Колодчин, судовий вікарій та економ о-др Микола Слободян, канцлер і сотрудник храму Петра і Павла о-ліц. Петро Маковецький, а також отець Максим Мазно Римо-католицької парафії Різдва Пресвятої Богородиціі (м. Южне).
Під час проповіді владика пояснив значення свята Різдва Христового, починаючи з найпростіших понять, а потім все глибше вводив вірних у містерію свята Різдва у плоті Господа нашого Ісуса Христа.
Також на проповіді владика Михаїл згадав послання блаженнішого Святослава, зокрема, коли тлумачив слово “убогість”.
Екзарх Одеський УГКЦ схвалив вибір ієрея Олександра і відзначив його чесноти та гідність бути в цьому сані. Також владика наголосив, що сьогодні новопоставлений ієрей отримав владу уділяти Таїнства, зціляти, в’язати і розв’язувати і колись Спаситель спитає його за всі ті душі, які Він йому повірив.
У спільній молитві, співаючи і прислуговуючи, взяли участь брати-однокурсники та брати Одеського екзархату Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ.
Ми вітаємо нашого співбрата, який вже є ієреєм і з чекаємо його приміційної Літургії в стінах семінарії.
Нехай Бог благословить новопоставленого ієрея і дає йому благодать Духа Святого витримати в доброму до кінця і почути колись слова спасителя "Гаразд, слуго добрий і вірний. У малому ти був вірний, поставлю тебе над великим. Увійди в радість пана твого" (Мт 25:21)

Брат Юрій Іленков, VI курс