ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Служіння братів у Мелітополі

Служіння братів у Мелітополі
14 11:36 2017 0 коментарів 650 переглядів

Цими вихідними брати-семінаристи Київської Трьохсвятительської духовної семінарії мали нагоду відвідати південь України, а саме місто Мелітополь. З благословення ректорату семінаристи вирушили з Києва і поїхали до парафії Різдва Пресвятої Богородиці, яка є єдиною громадою Української Греко-католицької Церкви у м. Мелітополь. Тут брати мали можливість послужити своїм співом під час різних богослужінь. Так, у п’ятницю семінаристи спільно з парафіянами помолилися Літургію Напередосвячених дарів, яку відслужив отець Юрій Драпак.

Неділя, 13 березня, ознаменувалася приїздом владики Степана (Менька), екзарха Донецького, який у цей день відзначав 15-ліття з дня своєї єпископської хіротонії. На проповіді єпископ розповів про дві величні постаті, котрі були і залишаються прикладами справжньої любові до своєї Батьківщини. Це були патріарх УГКЦ Йосиф (Сліпий) та видатний український поет, мислитель та художник Тарас Григорович Шевченко. 
Після спільної Архиєрейської Божественної Літургії присутні мали змогу поспілкуватися один з одним, а також з ієрархом.

Опісля, семінаристи разом із о. Олександром Богомазом відправилися у с. Нижні Сірогози, де спільно з громадою молилися недільну Божественну Літургію. Після молитви отець  провів щотижневу зустріч із підлітками.

У першу чергу, дякуємо Богові за цінний час, проведений у Мелітополі, змогу познайомитися з активними парафіянами і разом через молитву прославляти Бога. Щиро дякуємо ректорату семінарії за можливість служити ближнім тими талантами, котрими Господь наділяє кожного з нас. А також висловлюємо подяку о. Петру Криніцькому за теплий прийом, важливий досвід та щиру гостинність.

 

 

Медіа-центр КТДС