ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Щедрий вечір з жертводавцями, добродіями і друзями семінарії

Щедрий вечір з жертводавцями, добродіями і друзями семінарії
19 20:28 2018 0 коментарів 604 переглядів

Увечері, напередодні свята Богоявлення, у стінах Київської Трьохсвятительської духовної семінарії відбулася уже традиційна урочиста вечеря із жертводавцями, доброчинцями нашого семінарійного комплексу та з парафіянами семінарійного храму Пресвятої Трійці.

Розпочався вечір із молитви. У храмі брати-семінаристи разом із гостями молилися Велике Повечір’я з Литією, яке очолив ректор семінарії прот. Петро Жук.

У своєму слові отець-ректор пояснив богослужбовий сенс Великого Повечір’я з Литією, чому воно служиться перед трьома великими святами: Різдвом, Богоявленням і Благовіщенням. Також розповів про саме свято Хрещення Господа нашого Ісуса Христа і пояснив важливість духовного очищення, обмивання з гріхів, яке проповідував Іван Хреститель перед приходом Месії.

Опісля богослужіння розпочався Щедрий вечір. На початку усі присутні причастилися освяченої води та спожили спільну святкову просфору. Протягом вечора святковий і радісний настрій гостям дарували виступи семінарійного гурту «МетаНоя», октету «Аксіос» та вертепу, який показали брати другого курсу. Особливим був виступ гостя Миколи Дзюраха, який виконав декілька музичних творів на акордеоні.

Усі запрошені висловили свої побажання і подякували за теплий прийом. Дякуємо Богові за можливість молитися, колядувати, щедрувати і святкувати разом!

бр. Михайло Височанський, ІІ курс