ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Щиро вітаємо, отче Миколаю!

Щиро вітаємо, отче Миколаю!
29 09:47 2019 0 коментарів 413 переглядів

Сьогодні, 29 травня, свої уродини святкує духівник Київської семінарії прот. Микола Семенишин. Також у цей день отець відзначає 14-ту річницю своїх священичих свячень. Із цієї подвійної нагоди вся семінарійна спільнота щиро вітає отця Миколая!

Після Божественної Літургії префект із навчальної частини о. д-р. Роман Островський привітав отця-духівника, промовивши: «Отче, хочемо Вам побажати і надалі працювати на цій непростій ниві духовного життя. Кожен має своє завдання. Але в отця воно особливе, бо він є хірургом людських душ, він торкається найтонших нервів, тих нейронів, де ніхто з нас немає доступу. І він лікує те, що людська душа потребує. Отче, бажаю і надалі працювати на цій ниві, удосконалюватися і підтримувати тих, хто цього потребує… Бажаю Вам сили, покори, спокою і мудрості на многая і благая літа!».

Всечесніший отче Миколаю! Спасибі Вам за надзвичайно важливе служіння, яке здійснюєте для нашої спільноти, за мудрий провід, поради та підтримку. Бажаємо Вам здоров’я, радості, Божого миру, добра та любові. Нехай Святий Дух постійно надихає, провадить і скріплює. Божого благословення на многая і благая літа!

Спільнота КТДС