ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Різдво Твоє, Богородице Діво!

Різдво Твоє, Богородице Діво!
23 10:48 2017 0 коментарів 1132 переглядів

“Різдво Твоє, Богородице Діво, радість звістило всій вселенній, з Тебе бо засяяло Сонце правди – Христос Бог наш. Він, розрушивши клятву, дав благословення і, ударемнивши смерть, дарував нам життя вічне”(Тропар Різдва Богородиці).

21 вересня 2017 р.Б. свята Церква святкує Різдво Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії.  У Київській Трьохсвятительській духовній семінарії святкування розпочалося ще з вечора 20 вересня вечірнею з Литією, яку очолив префект з дисциплінарної частини КТДС, отець Інокентій Волошин. А зранку 21 вересня відбулася святкова  Велика утреня та урочиста Божественна Літургія, яку очолив ректор КТДС, протоієрей Петро Жук, у співслужінні з отцями нашої семінарії.

 У своїй проповіді отець Петро наголошував на тому, що сьогодні Христова Церква святкує одне з найбільших свят!

“Теплотою відчуттів це свято можна зрівняти лише з Різдвом Христовим. Цього дня святкуємо Різдво нашої Небесної Неньки, Пресвятої Богородиці. Святкуємо свято жінки, яка відіграла і відіграє важливу роль в Історії Спасіння, яка сповняє свій материнський обовязок щодо кожного з нас – через свою любов до нас!”

“Цим святом ми, наче, відкриваємо наш новозбудований храм – цим святом ми починаємо свою дорогу спасіння”.

“Ця жінка була повна благодаті, народжена від батьків, які були безплідними, немовби випробовуючи їх, щоб вона народилась там де є святість, де немає гріха!”

“В цей день подякуймо нашим батькам за дар життя.”

“Приклад Богородиці – змалку ступати до храму, йти сходинками спасіння. Наслідуймо Йоакима і Анну, які привели Марію до Бога.”

“Марія, завжди вказувала на Ісуса, так як на іконі. Бо Вона є дорогою до Христа – нашого спасіння!”

Наприкінці Літургії отці,сестри та брати мали нагоду вітати у нашій спільноті сестру Вероніку Донателло, яка прибула з Риму, щоби поділитися досвідом праці з  неповносправними людьми.

бр. Михайло Баранець, IV курс КТДС