ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Презентація фільму «Любомир. Бути людиною»

Презентація фільму «Любомир. Бути людиною»
28 19:41 2017 0 коментарів 882 переглядів

27 січня до нас завітала пані Марія Рипан, з документальним фільмом про Блаженнішого Любомира Гузара. Пані Маріє є його племінницею і в той же час координатором проекту «Любомир» для Канади і США. Проект успішно вийшов у 6-ох частинах під заголовком «Любомир. Бути людиною». Завдяки кредитівці «Самопоміч» з Нью-Йорку, фільм був перекладений і озвучений англійською мовою. Тепер більше звичайних людей і науковців можуть пізнати історію України і УГКЦ, яка є подана через призму життя нашого морального провідника Любомира, бо ця життєва історична правда також є частиною історії нашого народу.

Семінарія подивилась дві частини фільму з шести – першу і п’яту. Якщо ж говорити коротко про фільм, то можна для себе дізнатися величезну кількість інформації, де говориться про історичні дані Церкви, Другу світову війну, утиснення вірних та священиків, вихід УГКЦ з підпілля, заснування першої семінарії на території незалежної України та загалом розбудови нашої Церкви. А також, звичайно, про самого Блаженнішого Любомира, який у фільмі розповідає про своє дитинство, згодом навчання, складання обітів, хіротонію, про призначення його як духівника Львівської семінарії.

«Сьогодні ми маємо велике щастя, що живемо в історичний момент, в який живе Блаженніший Любомир, бо маємо можливість отримати відповідь на запитання не тільки від Блаженнішого Любомира, але і від його близьких» – зазначив ректор семінарії о. Петро.

Хочемо подякувати усім присутнім за цей пізнавальний вечір. Дякуємо сестрам і отцям, які опікуються Блаженнішим Любомиром, а також пані Марії Рипан за презентацію фільму.

бр. Михайло Іванюк, ІІІ курс КТДС