ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Представники Київської семінарії та Світового конгресу українців помолилися Панахиду за героями Майдану і АТО

Представники Київської семінарії та Світового конгресу українців помолилися Панахиду за героями Майдану і АТО
27 20:26 2017 0 коментарів 438 переглядів

Останні 3 роки для України є надто складними у зв’язку з тим, що на Сході триває війна. Кожен українець повинен зберігати пам’ять про героїчні вчинки Небесної сотні та загиблих у зоні АТО не тільки на території многостраждальної України, але й за її межами.

26 серпня 2017 р. Б. в м. Києві біля Алеї Героїв Небесної сотні з нагоди пам’яті загиблих на війні представники СКУ (Світовий конгрес українців) разом із ректором КТДС прот. Петром Жуком та семінаристами молилися панахиду за усопших рабів Божих – героїв, які загинули на Майдані та убитих на Сході України. У своїй промові о. Петро склав щиру подяку представникам Світового конгресу українців за велику підтримку у скрутний час для України, українцям-емігрантам в Канаді, Америці та країнах ЄС.

Ця подія показує, що Україна, як єдина, соборна, неподільна держава, завдяки своїм героям є об’єднана, починаючи з інших країн світу і закінчуючи самою територією нашої країни. Отже, українському народові, незважаючи на своє місце перебування, потрібно триматися разом, в міру своїх можливостей підтримувати один одного і пам’ятати про свою рідну Батьківщину, молитися за неї та берегти своє «Я – українець!»

бр. Андрій Хомен, IV курс КТДС