ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Прощання з префектом семінарії о. Іваном Данчевським

Прощання з префектом семінарії о. Іваном Данчевським
07 08:30 2016 0 коментарів 1901 переглядів

Сьогодні 6-го вересня в стінах Київської Трьохсвятительської духовної семінарії відправляв Літургію священик, який за рік свого ревного покірного служіння у святій обителі став для багатьох семінаристів яскравим прикладом того, як потрібно довіряти Богові бути вірним своєму покликанню, не зважаючи на різні виклики і випробовування у власному житті. Цей священик колишній префект Київської Трьохсвятительської духовної семінарії, а тепер пресвітер Єпархії Франції, країн Бенілюксу та Швейцарії – отець Іван Данчевський.

Вся семінарійна спільнота дякує отцеві Іванові за те, що колись відгукнувся на поклик Божий, щоб за невеликий відрізок часу служіння в КТДС, вкласти частину себе, своєї праці, своїх молитов для того щоб кожен семінарист, кого виховував отець був у майбутньому ревним та добрим священиком.

Ректорат на чолі з отцем-ректором Петром Жуком та всіма тими, хто перебуває та навчається у стінах КТДС молиться за отця Івана, щоб Господь кріпив його, давав сили для служіння на новому місці та обдаровував міцним здоровям.

Дякуємо Богові за Вас, отче Іване і віримо, що, як станемо священиками матимемо нагоду разом за одним Престолом подякувати Господеві за все те, що Він робить у нашому житті для спасіння кожного з нас.

                                                                                                                                                  Бр. Іван Жуган,VI курс КТДС