ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Приміційна Божественна Літургія отця Василя Пишковича

Приміційна Божественна Літургія отця Василя Пишковича
28 21:53 2019 0 коментарів 900 переглядів

Сьогодні, 28 травня 2019 року Божого, у стінах Київської Трьохсвятительської духовної семінарії відбулася приміційна Божественна Літургія о. Василя Пишковича.

Після спільної молитви ректор семінарії прот. Петро Жук промовив:

«Ми сьогодні справді переживаємо ще один знак Божої любові, Його уваги і милосердя, які Він виявив у житті нововисвяченого ієрея, отця Василя. Щиро вітаємо тебе у родинній спільноті, родинному храмі, де ти протягом 6-ти років виховувався, щоби сьогодні могти подарувати нам Христа… Отець прийшов до семінарії, і я можу окреслити, що протягом 6-ти років це була людина миру. Я не пам’ятаю жодного конфлікту чи непослуху. Отець Василь мав і має той колосальний дар миру. Цей дар, напевно, дається людині з висоти. Брат Василь вмів ним ділитися, був ввічливий і добрий до братів, послушний, вмів зі смиренністю прийняти те, що було потрібно… Прославляв Бога своїм співом.

А сьогодні отець подарував нам найбільше, найсвятіше і найдорожче – подарував Христа через свої руки. Як мило бачити, як Господь виявляє свою любов у житті людини. Отче Василю, ми тебе сердечно вітаємо!».

Щиро вітаємо отця Василя і бажаємо йому радості та миру, здоров’я та всіх необхідних ласк, щоб якнайкраще здійснювати величне священиче служіння на більшу славу Божу, задля добра Церкви й українського народу.

Медіа-центр КТДС ім. арх. Гавриїла