Постриг нових членів Братства «Введення в храм Пресвятої Богородиці»

Постриг нових членів Братства «Введення в храм Пресвятої Богородиці»
Грудень 03 23:00 2020 коментарів 955 переглядів

Сьогодні, 3 грудня 2020 року, розпочалося святкування свята Введення в храм Пресвятої Богородиці. Воно є особливе для нашої семінарійної спільноти свято, адже вже 9 рік поспіль в КТДС діє братство «Введення в храм Пресвятої Богородиці».

Святкування розпочалося з Великої Вечірньої з Литією, яку очолив преосвященніший владика Степан Сус у співслужінні отців семінарії. Після вечірньої владика звершив постриг трьох нових братчиків братства. Цікавим є те, що владика Степан є почесним братчиком братства Введення. У своєму слові владика сказав, що сьогодні він пригадав, як 20 років тому був прийнятий тодішнім духівником львівського братства о. Святославом Шевчуком. І сьогодні знову пережив ті переживання і радість, які переживав в часі свого постригу. Преосвященіший також наголосив, що Братство – це особливий духовний загін, який виконує спецзавдання і має більше відповідальності перед Богом і людьми.

Також привітав нових братчиків і всіх братів духівник братства отець Інокентій Волошин. І подячне слово Владиці і привітання склав ректор КТДС о. прот. Петро Жук. Опісля, відбулася вечеря з Єпископом і завершився день молитовними чуванями, підготовляючись до свята.

                                      Брат Нестор Височанський, ІІ курс КТДС