ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Освячення храму у м. Запоріжжі

Освячення храму у м. Запоріжжі
Листопад 24 10:55 2017 0 коментарів 554 переглядів

Чин освячення здійснив правлячий екзарх Донецький Владика Степан (Меньок), ЧНІ, у співслужінні з єпископом-помічником Харківсько-Запорізької дієцезії РКЦ Яном (Собіло).

У спільному богослужінні взяли участь священики, представники різних монаших згромаджень та релігійних конфесій. Зійшлося на спільну молитву і чимало містян з самого Запоріжжя та околиць. Серед присутніх були також представники міської влади та різних громадських організацій.

Звертаючись до присутніх, владика Степан наголосив на тому, що постать хреститетя України св. князя Володимира Великого покликана об’єднувати українців.

«Бог завжди один для всіх – як і в часи князя Володимира, так і сьогодні. На головній іконі св. Володимир зображений з тризубом хрестовидної форми, що свідчить про важливість Бога та релігійного виховання  в житті кожної людини, а за це відповідальні насамперед сім'я, школа, церква. Сьогоднішній день є по-особливому пам’ятний для нашого народу, адже в цей день тисячі наших співвітчизників вийшли на Майдан, щоби відстояти своє право на гідність. Тому ця каплиця, яку ми освятили в честь св. Володимира, завжди спонукатиме нас до цієї пам’яті, до цього великого прагнення – мати справжню гідність українця», - наголосив архієрей.

Хочемо додати, що на освяченні церкви також був присутній гурт КТДС "МетаНоя", який суроводжував співом богослуження, а під час святкової вечері виконав кілька своїх пісень для гостей.

Джерело: Донецький екзархат УГКЦ