ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Ось і завершився навчальний рік у катехитичній школі

Ось і завершився навчальний рік у катехитичній школі
28 10:02 2019 0 коментарів 381 переглядів

У неділю, 26 травня, по завершенні Божественної Літургії відбулася важлива подія. З нагоди завершення навчального року в катехитичній школі святих рівноапостольних Кирила і Методія відбувся святковий концерт. Вірні мали змогу насолоджуватися неймовірним співом. Його подарував нам надзвичайно талановитий ансамбль наших юних артистів. Для дівчат це був дебютний виступ. Проте вони змогли впоратися із хвилюванням та вразити нас своїм співом. До репертуару ансамблю ввійшло п’ять милозвучних українських пісень. Серед них були як народні, так і церковні композиції.

Готувала, допомагала та підтримувала дівчат регент пані Тетяна Стефанишин. Завдяки її зусиллям дівчата змогли вдало виступити та подарувати нам хороший настрій.

Після концерту всі з нетерпінням вирушили на лісову галявину на пікнік, який відбувся з цієї ж нагоди. Крім смачних гостинців, пікнік супроводжувався веселими розвагами та іграми. Надзвичайну радість дорослим та дітям принесли банси, футбол, волейбол та квест.

Розпочалося літо – час відпочинку від науки, але ніколи від Бога. Тож бажаємо всім провести свої літні канікули радісно та активно, а найголовніше у Божій присутності!

бр. Іван Гавриляк, IV курс