Октет «Аксіос» провадив співом Божественні Літургії та виступив із концертами у Львові

Октет «Аксіос» провадив співом Божественні Літургії та виступив із концертами у Львові
Листопад 20 16:39 2018 коментарів 1453 переглядів

18 листопада 2018 року у церкві святого Миколая (Шевченківський Гай, м. Львів), якою опікуються оо. Студити, октет «Аксіос» Київської Трьохсвятительської духовної семінарії Української Греко-Католицької Церкви (м. Київ) мав нагоду співати Божественну Літургію, опісля чого відбувся концерт духовної та народної музики.

Цього ж дня у гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла (м. Львів) відбулася та ж сама програма. Програма складалася із духовних, народних та повстанських творів.

Учасники октету мали нагоду розповісти славному Львову про Київську семінарію, її історію, розвиток і діяльність. І власне, живим прикладом розвитку та діяльності нашої семінарії був саме октет «Аксіос», який під керівництвом брата Марка Коберинка (3 курс), своїм співом показав певний рівень розвитку, і цим, перш за все прославляли Бога, приносили радість людям і водночас задоволення і собі. 

У свою чергу ми були раді передати нашим слухачам молитовний дух та український музичний настрій. Ваша присутність була нам радістю та піднесенням.

Щиру подяку складаємо отцям студитам та пароху гарнізонного храму о. Степану Сусу за гарний та теплий прийом.

Дякуємо також всім присутнім, які молилися та проводили час разом з нами.

ЛЮБИМО, ХОЧЕМО, МОЖЕМО і БУДЕМО співати на славу Божу та на радість слухачам! Творімо гармонію у нашому серці через те, що слухаємо!

бр. Андрій Хомен, V курс