ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Нову липову алею в с. Княжичі висадили парохіяни семінарійної обителі

Нову липову алею в с. Княжичі висадили парохіяни семінарійної обителі
05 22:59 2020 0 коментарів 1193 переглядів

5 червня парафіяни парохії Трьох святителів у Княжичах, спільно з проводом КТДС посадили алею з двадцяти лип навпроти семінарійного храму. Ця подія приурочена 10-літтю семінарійної спільноти, наближенню храмового празника та Всесвітньому дню охорони довкілля.

Згідно Василія Великого, з проповіді о. Петра Жука ректора семінарії: «справу, яка не починається з молитви, не варто й робити» – саме тому пам’ятну еко-дружню подію розпочали із спільної молитви молебню до Христа Спасителя, яку «ангельським співом» провадлили семінаристи VI-го курсу КТДС. Особливою радістю, зі слів ректора семінарії, було усвідомлення великої кількості парафіян, яка виразно контрастувала з «онлайн-трансляціями» з пустого храму.

Після подяки небайдужим людям, які вирішили зробити добру справу (адже, кожне з дерев придбали та посадили різні сім’ї парафіян) для громади, самих себе та своїх дітей, відбулось окроплення свяченою водою. Отримавши благословення спільнота вирушила творити нову алею в селі Княжичі.

Продуктивна та корисна праця, окрім того, що несе користь для довкілля, також сприяє творенню міцніших фундаментів всередині як і кожної сім’ї, та і церковної спільноти, зокрема. Відомою є фраза митрополита Андрея Шептицького – генія економіки та громадського підприємництва свого часу, який казав – «свій до свого по своє». Висадкою цієї алеї наша спільнота дією долучається до майбутнього як і громади села Княжич, так, і прикладом для області, країни, Церкви, кажучи: «свій для свого своїм маленьким, але таким важливим вчинком».

Щиро дякуємо, небайдужим княжичанам, які відгукнулися на ініціативу «озеленення» громадського простору і бажаємо, щоби ці кроки свідомого громадянина та парафіянина дали Вам відчуття постійної Божої Присутності у вашому житті, відчуття радості за скоєний добрий вчинок, за втілення Волі Творця «порати і доглядати сад». Маленькими кроками до великої мети!

Чекаємо Вас у нашій новій липовій алеї біля семінарійного храму!

 

Бр. Павло Лоєк VI курс КТДС