ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Навечір'я семінарійного празника Трьох Святителів

Навечір
12 13:02 2019 0 коментарів 489 переглядів

11 лютого 2019 року Божого Великою Вечірнею з Литією розпочались святкування семінарійного свята Трьох Святителів. Велику Вечірню очолив владика Кен Новаківський, єпарх Нью-Вестмінстерський у спіслужінні з ректором КТДС отцем Петром Жуком та префектом з дисциплінарної частини отцем Інокентієм Волошиним. 

Особливу молитовну атмосферу під час богослуження створював спів семінарійного октету "Аксіос". Свято Трьох Святителів щороку стає днем, що єднає всю спільноту - отців, братів та сестер - навколо приготувань і святкувань. В цей день ми завжди можемо відчути, що ми не просто спільнота, а справжня сім'я. 

Після Великої Вечірні до усіх присутніх з вітальним словом звернувся преосвященний владика Кен. Владика поділився з братами своїм духовним досвідом, а також досвідом служіння в Канаді. Отець-ректор висловив владиці подяку за увагу, яку він приділяє нашій спільноті, не дивлячись на те, що знаходиться далеко за океаном. Після Вечірні всі вирушили до трапезної, де розділили спільну вечерю, після якою розпочалась святкова Велика Утреня, яку очолив отець Єронім Івашків, духівник КТДС. 

Одразу після Великої Утрені в храмі Пресвятої Тройці розпочались молитовні чування, організовані Братством Введення в Храм Пресвятої Богородиці. Під час чувань семінаристи розважали над Святим Письмом, молились та співали духовних пісень і в такий спосіб приготовлялись до святкових богослужень, які розпочались зранку наступного дня.

Медіа-центр святого архангела Гавриїла КТДС