ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

В екуменічному храмі Непорочного Серця Марії та Українських новомучеників (УГКЦ) відбулася перша великопосна зустріч циклу зустрічей "Разом до Воскресіння"

В екуменічному храмі Непорочного Серця Марії та Українських новомучеників (УГКЦ) відбулася перша великопосна зустріч циклу зустрічей "Разом до Воскресіння"
04 14:24 2017 0 коментарів 754 переглядів

У п’ятницю, 3 березня, в екуменічному храмі Непорочного Серця Марії та Українських новомучеників (УГКЦ) братство «Введення в Храм Пресвятої Богородиці» Київської Трьохсвятительської духовної семінарії з благословення і підтримкою ректорату нашої семінарії розпочато цикл великопосних зустрічей «Разом до Воскресіння».

Перша зустріч зібрала чимало прихожан та гостей нашого храму і розпочалася спільною молитвою за мир разом із спільнотою святого Ігідія. Опісля, вірні роздумували над Страстями Христовими у молитві Хресної дороги. Головною частиною молитовної зустрічі стало розважання «Lectio Divina» над уривком з Євангелія від Йоана, 8:1-11. Тут описується зустріч Ісуса з жінкою-грішницею, яку було спіймано на перелюбі. Кожен присутній мав нагоду поділитись своїм духовним баченням євангельського уривку, а також отримати детальний коментар, який цього разу підготував бр. Ярослав Кузишин, студент КТДС. Кульмінацією читань стала Ісусова молитва, у якій кожен учасник міг особисто поспілкуватися з добрим Отцем, який «нас не осуджує» (пор. Йо, 8:11), але дарує підтримку і прощення.

Не бракувало цього вечора і дружнього спілкування, і духовних пісень, і особистої молитви – як у справді, живій християнській спільноті. Дякуємо всім учасникам чувань, що розділили наш шлях Великим постом. Сподіваємось, що ще чимало вірних втамує свою духовну спрагу завдяки нашим щотижневим п'ятничним зустрічам і зможе з чистим переміненим серцем зустріти Христове Воскресіння.

бр. Олег Климончук, V курс КТДС