ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Київська Трьохсвятительська духовна семінарія – учасниця екологічної місії

Київська Трьохсвятительська духовна семінарія – учасниця екологічної місії
10 14:49 2017 0 коментарів 500 переглядів

Київська Трьохсвятительська духовна семінарія стала учасницею екологічної місії, яку цими днями проводить Бюро УГКЦ з питань екології. Богдан Шкодин, працівник Бюро, прибув з відповідним технічним оснащенням до с. Княжич, щоби провести заміри природніх тепловтрат в приміщеннях семінарії.

Спеціаліста-еколога за клопотанням о. Романа Романовича, відповідального за діяльність Бюро в Київській архиєпархії, було прийнято ректоратом з метою обстеження відновлених приміщень Київської семінарії та одержання відповідного заключення референта Бюро з енергоефективності – диякона Петра Лащевського.

Як пояснив Богдан Шкодин, процедура енергоаудиту полягає у фіксації результатів замірів на спеціальних бланках, які опрацьовує референт Бюро УГКЦ з питань екології та надає відповідно до результатів рекомендації щодо усунення зайвих тепловтрат. Такий рекомендаційний лист є чинним документом, який можна використовувати для звітності також і в деяких країнах Європи.

Метою цієї праці є пошук можливостей мінімізувати тепловтрати приміщень, а також підвищити їх енергетичну ефективність з метою економії енергоресурсів та бережливого ставлення до довкілля.

Нагадаємо, робота Бюро УГКЦ з питань екології, як подається на їхньому інформаційному ресурсі,  направлена на формування відповідального ставлення вірних УГКЦ до Божого створіння – природи та підвищення екологічної свідомості у суспільстві шляхом інформаційно-освітньої діяльності та практичних ініціатив.

 

Бюро засноване на базі Екологічного центру Івано-Франківської єпархії УГКЦ 15 грудня 2007 р.

 

Бр. Василь Пишкович, V курс КТДС