ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

День села Княжичі

День села Княжичі
Жовтень 01 11:53 2017 0 коментарів 1208 переглядів

30 вересня громада с. Княжичі святкує День села. До програми святкування були включені різного роду заходи: змагання з волейболу та футболу, урочистий концерт з виступами артистів та розіграшем призів, неподалік від сцени було розгорнуто польову кухню. Влада села не забула і про розваги для малечі на святкуванні були розгорнуті батути, каруселі та інші цікаві розваги.

Наша спільнота, на чолі з ректоратом та преосвященним владикою Богданом (Дзюрахом), також була запрошена на урочистості до Дня села. Під час концертної програми виступали різні колективи, серед яких також хор КТДС, депутати районної та сільської рад та члени різних громадських організацій.

Ще одна важлива подія відбулась під час святкування: світлої пам’яті блаженніший Любомир був посмертно нагороджений званням «Почесного жителя Княжич». Нагороду з рук голови села Віктора Петренка отримав владика Богдан. У своєму слові до громади він висловив щиру подяку громаді за їхні старання в розвитку села. Також владика пригадав приємну зустріч з княжичанами на Майдані Незалежності під-час Революції гідності, та подякував їм за те, що вони  підтримували і підтримують наших воїнів у теперішній час, цим самим зберігаючи християнські цінності. 

брат Микола Дзюрах, ІV курс КТДС