ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Душпастирська зустріч для подружжів Київської Архиєпархії

Душпастирська зустріч для подружжів Київської Архиєпархії
19 20:14 2017 0 коментарів 488 переглядів

11 лютого 2017 р.Б. Брати-семінаристи: Іван Жуган, Дмитро Кудін, Роман Сухоруков та Олег Климончук взяли участь у Душпастирській зустрічі для подружжів Київської Архиєпархії на тему: «Подружня плідність: відкрий її для себе по-новому», яка відбулася в храм святого Василія Великого у Києві.

Розпочалася зустріч Архиєрейською Святою Літургією, яку очолив Преосвященний Владика Богдан Дзюрах. Опісля відбулися Молитви за подружжя, які сподіваються завагітніти та за тих, які очікують дитину.

В першій доповіді п. Ольга Андрієнко, лікар та спеціаліст із натуральних прокреаційних технологій представила  медичний аспект плідності. Наступна тема: «Сімейне консультування в напрямку розпізнавання плідності», яку розповіла п. Геня Самборська, голова Всеукраїнського фонду «За гідність людини», член Європейського Інституту Сімейної Освіти, консультант-інструктор. Третім доповідачем був о. д-р Богдан Тимчишин, голова Комісії УГКЦ у справах родини, який ознайомив присутніх з душпастирським аспектом подружньої плідності. Далі відбулося свідчення подружньої пари  п. Данила і п. Оксани Вербовецьких. І заключну тему зустрічі провела п. Наталя Сиротич, педагог-психолог на тему: «Педагогічно-психологічний аспект». Завершилася зустріч Вечірнею з Литією.

Дуже дякуємо голові комісії у справах родини Київської архиєпархії ієр. Ігорю Гріщенку, який був організатором цієї зустрічі. Також спасибі доповідачам за цікаву та дуже пізнавальну інформацію. Всі  присутні мали змогу поспілкуватися одне з одним, знайти відповіді на свої питання. Думаю, що такі зустрічі будуть проходити частіше і наші подружні пари будуть ставати сильніші у своїх випробуваннях. 

бр. Дмитро Кудін, V курс КТДС