ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

До семінарійної спільноти завітав Архиєпископ Харківський і Полтавський УАПЦ(о), Владика Ігор Ісіченко з духовенством

До семінарійної спільноти завітав Архиєпископ Харківський і Полтавський УАПЦ(о), Владика Ігор Ісіченко з духовенством
Листопад 17 11:16 2016 0 коментарів 1263 переглядів

Своє вступне слово Владика Ігор розпочав з настанов братів щодо їхнього майбутнього служіння на східних теренах України, у доволі секуляризованому світі. Також Владика зазначив у необхідності подолання на Сході сепарації людини від Церкви. Неодноразово посилаючись на Блаженнішого Любомира, Архиєрей заохочував братів брати з нього приклад і гуртувати громади. Владика Ігор наголосив, що у цей нелегкий час нам, як християнам, потрібно формувати почуття власної гідності та підкреслити важливість Христової Церкви, бо без Церкви суспільство втрачає свою ідентичність. 

Також, відповідаючи на запитання братів, Архиєпископ поділився зі спільнотою своїми думками щодо єдності наших Церков: «Етап єднання з УГКЦ триває. У всякому разі Блаженніший Святослав сказав, що процес єднання незворотній, а як саме це відбуватиметься – побачимо у перспективі».

Преосвященний Владика заохотив долати відчуття конфесійної ворожості та уникати міжконфесійних та політичних змагань і побажав «просто бути Христовими».

Під кінець конференції Владика Ігор зауважив, що участь Церкви в політичних процесах має бути насамперед пастирською і «..починатись зі сповідальниці» та потрібно старатись поволі вводити до свідомості людей, за душі яких, ми будемо відповідати.

Дякуємо Преосвященішому єпископу кир Ігорю ( Ісіченку) за присутність, мудрі настанови, молитву  та архипастирське благословення.  

бр. Євген Василик, ІІ курс КТДС