ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

До семінарії з вертепом завітали гості з Житомира

До семінарії з вертепом завітали гості з Житомира
15 17:54 2018 0 коментарів 536 переглядів

У суботу, 13 січня 2018 року Божого, до Київської Трьохсвятительської духовної семінарії завітав молодіжний вертеп з м. Житомира на чолі з с. Єлисаветою Варніцькою ЧСВВ.

Виставу показували активні члени християнського театру житомирської молоді «Прийміть любов». Ці люди організувалися в спільноту для того, щоб виконувати слова Ісуса Христа: «Це моя заповідь, щоб ви любили один одного, як я вас полюбив!» (Йо. 15, 12). Гості, які ставили вертеп у нашій семінарії, свідчать: «Будучи молодими активними творчими людьми, ми зауважили, що нам найкраще виконувати цю заповідь, коли жертвуємо своїм часом для того, щоб ставити актуальні вистави, нести Божу любов, надію і радість людям, які найбільше потребують підтримки, сиротам, а також молодіжним організаціям».

Різдвяний вертеп був дуже веселий та цікавий. Наприкінці вистави ректор семінарії прот. Петро Жук подякував гостям за те, що відвідали Київську семінарію, щоб розділити з нами радість народження Спасителя і подарували всім святковий настрій. Після цього ректор провів невеличку екскурсію семінарією та запросив гостей на частування.

бр. Роман Василенко, ІІ курс