ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

До КТДС завітав Бенедиктинський монах з Перу

До КТДС завітав Бенедиктинський монах з Перу
22 20:40 2016 0 коментарів 859 переглядів

В понеділок, 19 вересня, до Київської Трьохсвятительської семінарії завітав Отець Девід Берд, монах-бенедиктинець із Перу.

Отець Девід Берд (David Bird) O.S.B. родом з Англії. Даний візит до України є його знайомством із нашою Батьківщиною. Нещодавно, отець Девід відсвяткував 60-ту річницю монашого постригу. Спочатку отець Девід ніс свій послух у монастирі в Англії, але пізніше, у 1981 році, поїхав на місію в Перу та досі там перебуває.

Щодо особливостей християнської традиції в Перу, то отець Девід зазначив, що багато традицій має свій східний еквівалент, наприклад, паломництва та священні зображення. Цікаво, що нинішній настоятель монастиря отця Девіда, отець Алекс, сам є іконописцем. Він вивчав іконографію в Англії, але також мав студії в іконописній школі у Львові. Тепер отець Алекс використовує українську техніку під час написання ікон в Перу.

Ще багато різних неймовірних історій розповів отець Девід про Перу, тож склалося враження, що вони зійшли та жили з книг Ґабріеля Ґарсії Маркеса. Бесіда була щедро приправлена гумором отця Девіда, тому час проминув дуже швидко. На завершення зустрічі, семінаристи попросили гостя зробити спільну фотографію і на тому ж місці, біля семінарійних сходів, побажали отцеві щасливої дороги.

 

бр. Тарас Брацюнь, ІV курс