ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

До КТДС завітали гості з Донецького екзархату

До КТДС завітали гості з Донецького екзархату
Листопад 09 21:41 2017 0 коментарів 627 переглядів

8 листопада 2017 р. Б. до семінарійної спільноти завітали отці з Донецького екзархату, щоби поділитися з нашими братами досвідом служіння на місійних теренах України.

Отець Сергій Паламарчук разом з о. Іваном Тєрєнтьєвим служать у м. Лисичанську (Луганська обл), що роташоване на території Донецького деканату, який включає у себе всю Луганську область і частину Донецької області, включно з окупованими територіями. На цей час отці опікуються чотирма парафіями.

Цікаво, що наші гості зараз служать у особливо знайомій і близькій для них місцевості, адже і отець Сергій, і отець Іван народилися у місті Донецьку.

Під час щирого спілкування в невимушеній атмосфері гості поділилися своїми враженнями від служіння на місійних територіях і розповіли, наскільки сильно люди на Сході мають велику спрагу за Господом, потребують молитви, сповіді, потребують когось, хто просто був би з ними у цей важкий для кожного час.

Отці зазначили, що попри всі виклики та перешкоди, які зустрічаються на шляху священства та священичого служіння, не можна знеохочуватись і не потрібно боятись робити Божу справу – служити ближньому, тим, хто є в біді та тим, хто не знає Господа; та заохотили братів задуматись над тим, щоб у майбутньому присвятити своє життя служінню на Луганщині та Донеччині.

Дякуємо отцям за цікаву розповідь, за дружню бесіду. Бажаємо їм Божого благословення на шляху їхнього служіння. 

бр. Назар Зоря, І курс КТДС