ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

До КТДС завiтали гостi iз Львiвської семiнарiї

До КТДС завiтали гостi iз Львiвської семiнарiї
Грудень 25 20:27 2017 0 коментарів 576 переглядів

23 грудня до стін КТДС завітала спільнота Львівської Духовної Семінарії Святого Духа на чолі з ректором о. Ігорем Бойком. Після Утренi дві семінарійні спільноти разом молились Божественну Літургію, яку провадив прот. Петро Жук, ректор Київської Трьохсвятительської семiнарiї, у співслужінні зі всіма присутніми священниками, а брати Львівської Семінарії співом прикрасили це дійство.

Проповідував прот. Ігор Бойко, який наголосив на тому, що час перебування у семінарії є найкращим часом, який семiнарист може використати для того, щоби зростати чеснотами, а водночас не думати про те, як прожити наступний день. А семінарія у Києві є немовби «зерном гірчичним», яке розростається та дає свій плід. Після Божественної Літургії о. Петро Жук подякував о. Ігору Бойку за гарну проповідь, при цьому згадав деякі моменти з початків існування Київської семінарії: Блаженійший Любомир сказав - тоді ще тільки трьом отцям - відвідати всі українські семінарійні спільноти та взяти з них те, що є найкраще. Так сiм рокiв тому почала існувати маленька спільнота у Києві-Княжичах, яка постійно зростала i зростає, і сьогодні вже має своїх випускників, котрi студіюють за кордоном або вже душпастирюють на центральних та східних теренах України.

Дякуємо спільноті Львівської семінарії та о. ректору Ігорю Бойку, що вибрали для зупинки саме нашу спільноту, а ми, у свою чергу, мали змогу черговий раз послужити – «прийняти подорожнього в дім».

бр. Роман Кічула, II курс