До КТДС з лекцією про Богослов'я Тіла Івана Павла ІІ завітав Нік Кеппел (Nick Koeppel)

До КТДС з лекцією про Богослов
Листопад 04 09:45 2018 коментарів 1604 переглядів

В суботу, 3 листопада 2018 року Божого, в стінах КТДС відбулася зустріч з паном Ніком Кеппелом (Nick Koeppel) на тему «Богослов’я тіла» Івана Павла ІІ. Нік Кеппел народився в Сполучених Штатах Америки, штат Міссурі. Він навчався в духовній семінарії протягом чотирьох років, після чого залишив її та продовжив навчатися в Австрії, в Міжнародному теологічному інституті, заснованому св. Іваном Павлом ІІ.

Лекція складалася з двох частин, перша мала назву "Слова Христа", в ній розглядалися такі теми як:  "Первинна людина (Мт. 19: 3-8)", "Історична людина (Мт. 5:27-28)", "Есхатологічна людина (Мт. 22: 23-32)". Доповідач говорив про те, що буття дає нам розуміння Божого плану, а також про антропологію людини за весь час її існування від Адама і до сьогоднішнього часу. Друга частина мала назву "Таїнство Подружжя", і в ній йшлося про союз між чоловіком і жінкою та особливості їхніх взаємин. "Коли Бог створив Адамові Єву, він зрадів", - підкреслив Нік. 

Наприкінці лекції пан Нік охоче дав відповіді на різноманітні питання братів стосовно Богослов'я тіла. Дякуємо Нікові Кеппелу за візит та цікаву лекцію. До нових зустрічей!

брат Василь Підлубний, ІІІ курс КТДС