ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Отець Іван Данчевський розповів київським семінаристам про досвід служіння у Паризькій єпархії святого Володимира

Отець Іван Данчевський розповів київським семінаристам про досвід служіння у Паризькій єпархії святого Володимира
02 13:41 2018 0 коментарів 3339 переглядів

Сьогодні, у середу Переполовинення 2 травня 2018 року, до Київської Трьохсвятительської семінарії завітав отець Іван Данчевський, колишній префект КТДC, котрий зараз служить у Паризькій єпархії святого Володимира для українців Франції, Бельгії, Нідерландів, Люксембургу та Швейцарії. Знаменно, що рівно 5 років тому 6 травня 2013 року отець Іван відслужив свою преміційну літургію у каплиці семінарії. Нині отець провадив літургію у співслужінні із отцями-префектами та духівниками КТДС.

На проповіді отець Іван говорив про стосунки та важливість мати щирі і близькі стосунки з Богом. "Ми не можемо мати фальшивих стосунків, якоїсь певної обмеженої програми, але повинні бути відкритими на Божу волю", - закликав отець. Опісля літургії отець-ректор Петро Жук подякував гостю за відвідини КТДС. "Найбільший дар, який ми можемо принести Вам, це молитва у цьому храмі", - сказав отець Петро.

По літургії відбулися зустрічі отця Івана із братами-семінаристами І та V курсів. Отець Іван Данчевський поділився власним досвідом священичого служіння у Європі, а саме у Бельгії, Франції. Отець розповів про особливості, потреби та виклики такого служіння у Паризькій єпархії. Зараз отець починає формувати душпастирський осередок у місті Ґенті, де мешкає понад 200 українців. Отець поділився зокрема із труднощами, пов'язаними із суспільним тиском та несприйняттям християнства та католицької Церкви зокрема.

Медіа-центр КТДС ім. св. арх. Гавриїла