ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Дитячий табір «З Богом життя веселіше» у м. Сміла

Дитячий табір «З Богом життя веселіше» у м. Сміла
28 13:00 2015 0 коментарів 596 переглядів

З 24 по 27 липня 2015 р. Б. на Спасо-Преображенській парафії УГКЦ у м. Сміла проходив дитячий літній табір. Табір мав назву – «З Богом життя веселіше». Назва табору демонструвала його завдання: показати, що християнин, людина, яка живе з Богом, є веселою, життєрадісною людиною, що живе повноцінним життям і вміє по-справжньому радіти і веселитися.

Табір мав одну незвичайну особливість: він відбувався у лісі, у наметовому містечку. Діти мали чудову можливість провести вихідні на природні, насолоджуючись свіжим повітрям. Вони бавилися у різноманітні ігри, танцювали банси, купалися у річці, малювали плакати. Невід’ємною частиною табору було спілкування дітей один з одним. Також діточки навчилися своїми руками виготовляти маленькі шапочки і гарненькі браслети. Щовечора учасники табору мали нагоду поспівати пісеньки чи просто погрітися біля багаття.
Також хлопці і дівчата могли дізнатися багато нового про заповіді Божі, про нашу Церкву. Діти справді могли віднайти відповіді на свої непрості запитання. У цьому їм допомагав отець Андрій Чик, адміністратор Спасо-Преображенської парохії і організатор табору. Він радо проводив час з дітьми, граючись у ігри; розповідав їм про Бога, навчив декількох молитов, відповідав на складні запитання. Під час табору отцеві Андрію допомагали брати Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ – бр. Андрій Поливка і бр. Юрій Сич.

Діти пізнавально і весело провели літні вихідні. Коли табір добігав кінця, діти не хотіли його покидати – дружня атмосфера, цікаві ігри, приємне спілкування справили на них незабутнє враження.

Висловлюємо подяку о. Андрію Чику за запрошення та можливість набратися безцінного досвіду праці з дітьми. Дякуємо і маленьким учасникам табору за те, що були слухняними, щирими і відкритими. Дякуємо нашому Творцеві Богові за кожну дитину, що взяла участь у таборі. Нехай Господь усіх нас щедро благословить!

бр. Юрій Сич, ІІІ курс КТДС