Братство святкує свою річницю у день празника Введення у храм Пресвятої Богородиці

Братство святкує свою річницю у день празника Введення у храм Пресвятої Богородиці
Грудень 04 23:19 2020 коментарів 846 переглядів

Сьогодні, 4 грудня 2020 року Божого, у день празника Введення у храм Пресвятої Богородиці відбулося святкування особливої події пов’язаної з молитовним братством КТДС, названого на честь цього свята.

На Божественну Літургію усі братчики та кандидати разом з духівником Братства вирушили у Патріарший Собор Воскресіння Христового. Літургію очолив Глава й Отець УГКЦ Блаженніший Святослав.

Блаженніший у своїй проповіді зазначив: «Як Пречиста Діва Марія у храмі зростала, кормлячись Божим Словом, Його силою і благодаттю, так і дитина та кожна людина може до кінця розвинути ввесь свій потенціал лише тоді, коли знайде свою дорогу до храму. Ба більше, коли знайде дорогу до храму, який міститься у її серці. Коли ввійде у це Святая Святих своєї особи, де Бог перебуває».

Опісля святкової Служби Божої Блаженніший Святослав мав уже щорічну традиційну зустріч з Братством «Введення у храм Пресвятої Богородиці». Під час якої  Блаженніший привітав братчиків, особливо тих, які прийняли постриг напередодні ввечері. Владика зазначив, що Братство відіграло важливу роль у Його служінні. Він нагадав: «Це спецзавдання братчиків – особливо звертатися у молитві під покров Пресвятої Богородиці. То прошу вас моліться і за мене».

Після теплої розмови та спільної молитви з Патріархом, братчики вирушили у Собор Вишгородської Богородиці, який 2015 року Божого був визнаний Відпустовим місцем. У Соборі знаходиться чудотворна Вишгородська ікона Божої Матері. Там братчики разом з духівником помолилися Молебень до Богородиці та продовжили дружнє спілкування з випускником семінарії братом Михайлом Крамарем, який також є почесним членом Братства.

На вечір усе братство об’єдналося також у молитві Тезе, під час якої змогли подякувати Богові за Пресвяту Богородицю, за Церкву, її провід, за семінарію, покликання і усіх близьких людей.

Нехай за молитвами Пресвятої Богородиці Бог нас милує і спасає! А ми віддаваймося у руки Господні і довіряймо Йому за прикладом Пречистої Діви Марії.

бр. Іван Височанський, VI курс