ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Брати-семiнаристи вiдвiдали Київський Центр допомоги “Місто щасливих дітей”

Брати-семiнаристи вiдвiдали Київський Центр допомоги “Місто щасливих дітей”
Грудень 20 12:20 2017 0 коментарів 406 переглядів

19 грудня 2017 р. Б брати-семінаристи за сприянням благодійного фонду «Карітас Краматорськ» та цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України мали нагоду поділитися радістю свята та солодкими подарунками, які передав діткам святий Миколай у Київський Центр допомоги “Місто щасливих дітей”.

Центр допомоги “Місто щасливих дітей” має за мету допомагати діткам, котрі опинилися у важких обставинах життя, маючи різного роду хронічні захворювання, неповноцінні сім’ї  або й взагалі не маючи батьків. Такі діти, як ніхто інший, потребують уваги, тепла та любові, яку і намагаються надавати в повноті волонтери та вихователі, які з ними працюють. Святий Миколай, розносячи подарунки всім чемним дітям, не зміг не завітати і до їхньої оселі.

Брати 3-го курсу КТДС зiграли невелику iмпрезу, після чого кожна дитина мала змогу розповісти Миколаю віршик або заспівати пісеньку, на що знайшлося багато бажаючих. Після того, як Миколай роздав всім подарунки, дiти активно та весело проводили час на іграх та співали пісень про святого Миколая.

Висловлюємо щиру подяку всім дітям, які були дуже чемні та відкриті, благодійному фонду «Карітас Краматорськ» та Цивільно-військовому співробітництву ЗСУ за запрошення та гарно і корисно проведений час на прославу одного з найшанованiших святих, зокрема в Україні – святого Миколая Чудотворця.

бр. Євген Василик, III курс