ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Благословення дітей перед початком навчального року на парафії Пресвятої Трійці УГКЦ с. Княжичі

Благословення дітей перед початком навчального року на парафії Пресвятої Трійці УГКЦ с.  Княжичі
04 12:57 2017 0 коментарів 760 переглядів

«Прийми дитино напучення і страх Божий нехай вселиться у серце твоє, бо він є початком премудрости і він просвітить ум і серце твоє повсякчас; в імя Отця і Сина і Святого Духа. Амінь».(З Требника УГКЦ)

У неділю, 3 вересня 2017 р. Б. на парафії Пресвятої Трійці с. Княжичі,  що діє при Київській Трьохсвятительській семінарії УГКЦ відбулася Божественна Літургія та Чин благословення дітей перед початком навчального року. Наш храм наповнився  багатьма дітьми та їх батьками для того, щоб  попросити в Бога у своїх серцях благословення на добрий та плідний навчальний рік.  Адміністратор парафії та ректор семінарії прот. Петро Жук звернувся до дітей з такими побажаннями: «Дорогі діти я бажаю Вам щоб Господь Бог був головним Вчителем, щоб Він давав вам сили слухати земних вчителів для того щоб набратися розуму,  досвіду, вивчати всі науки щоб ви могли зростати і стати гідними та відповідальними співпрацівниками,  яких потребує Україна». Після чину відбулося помазання єлеєм та окроплення свяченою водою дітей.

Також на нашій парафії відбулася акція «Шкільний портфелик». Адміністратор парафії прот. Петро Жук вручив шкільні портфелики з канцелярськими приладдями для навчання в школі 4 дітям з багатодітних сімей. Парафіяни та отець Петро Жук висловлюють сердечне спасибі Благодійному фонду Карітас Київ та спільноті «Покоління Любомира» за організацію  акції «Шкільний портфелик» та всім жертводавцям,  які до цього долучилися.  Діти, які отримали портфелики були дуже раді і щасливі повернулися додому.  

бр. Дмитро Кудін