Благодійна акція «Миколай про тебе не забуде»

Благодійна акція «Миколай про тебе не забуде»
Грудень 21 17:10 2018 коментарів 814 переглядів

Свято Миколая є істинно народним і традиційним для українців і не тільки. Але саме в нашому народі люблять святого Миколая і вшановують його день в особливий спосіб, даруючи подарунки одне одному.

Цього року у с. Княжичі семінаристи Київської Трьохсвятительської духовної семінарії втретє провели благодійну акцію «Миколай про тебе не забуде!». Головною метою є донести радість цього свята до кожної дитини, яка через різні обставини не має можливості отримати подарунку від святого Миколая.

Свято Миколая відбулося ввечері 18 грудня у стінах храму Пресвятої Трійці УГКЦ, де були присутні понад 50 дітей разом із своїми рідними.

У сам день Святого Мирликійського, 19 грудня, семінаристи КТДС відвідали разом зі святим Миколаєм дітей з вадами інвалідності та привітали їх з радісним днем і залишили подарунки. Сміх та радість дітей та відкриті розмови з рідними залишили слід у серцях усіх, хто долучився до даної акції. Також Святий Миколай разом з помічниками відвідав діток у дитячому просторі «Босоніж по траві», що у с. Княжичі, де уже другий місяць семінаристи проводять катехизації для малят.

Наша акція не була би можливою без участі ряду жертводавців та доброчинців, серед яких не можемо не відзначити ректорат Київської Трьохсвятительської духовної семінарії, пекарню «Княжий Хліб», Благодійний фонд «Карітас Київ», видавництво «Українське Біблійне Товариство», семінаристів КТДС та всіх людей доброї волі, які пожертвували дітям свій час та кошти для організації та проведення благодійної акції.

Дякуємо Богу за можливість ширити добро і любов! Дякуємо усім, хто молився і допоміг у різний спосіб.

бр. Іван Височанський, IV курс