ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

У Полтаві при Свято-Троїцькому храмі УГКЦ діти вперше приступили до Святої Сповіді

У Полтаві при Свято-Троїцькому храмі УГКЦ діти вперше приступили до Святої Сповіді
10 15:53 2019 0 коментарів 165 переглядів

Слід зазначити, що до цієї світлої події у своєму житті троє дітей з парафії Пресвятої Трійці УГКЦ у м. Полтава готувалися цілий рік.

А допомагали їм у цьому - душпастирі та вчителі-катехити: пані Валентина Кролевська та Іванка Кишеня.

Настоятель Свято-Троїцького храму УГКЦ у м. Полтаві розповідає, що Свята Сповідь є однією зі семи Святих Тайн Церкви, які встановив Ісус Христос: - Свята Тайна Сповіді є дуже важливим елементом християнського життя, коли дитина вже вповні може свідомо розуміти межу між добром і злом. Тому важливо добре та сумлінно підготувати дитину до Сповіді, до цього істотно-ціннісного моменту в її житті.

Після Святої Літургії діти, які приступили до Першої Сповіді, привітали своїх батьків, близьких і парафіян Свято-Троїцького храму УГКЦ невеличкою мистецькою програмою.

Великий лицар полтавського осередку Лицарів Колумба при Свято-Троїцькому храмі УГКЦ у м. Полтава Євген Хайлов щиро радіє, що з кожним роком дітей у парафії стає все більше: 
- Зважаючи на те, що цього року до Першої Святої Сповіді у нашій парафії приступили самі хлопці, то сподіваюся, що у майбутньому вони так само сміливо долучаться до лав нашої братерської чоловічої організації.
На завершення святкової події всі парафіяни заспівали пісню "Ми є родина".

Прес-служба Свято-Троїцького храму УГКЦ у м. Полтава

Джерело: http://news.ugcc.ua/news/u_poltavі_pri_svyatotroitskomu_hramі_ugkts_dіti_vpershe_pristupili_do_svyatoi_spovіdі_86499.html

34648


більше...

Читайте також: