ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

У Польщі визнано Євхаристійне диво

У Польщі визнано Євхаристійне диво
21 23:53 2016 0 коментарів 649 переглядів

Єпископ польського міста Легніца Збігнєв Керніковскій офіційно благословив 17 квітня шанування «кровотечивої» гостії. Єрарх завив, що незвичайне явище має ознаки «євхаристійного чуда». Він доручив настоятелю парафії, де сталося це явище, підготувати належне місце, де б віруючі могли помолитися перед гостією.

Історія «євхаристійного дива» у Легниці така. На Різдво 2013 року освячена гостія впала на підлогу. Її підібрали і помістили в посудину з водою, де, за римсько-католицьким звичаєм, її слід було розчинити. Однак незабаром на євхаристійному хлібі з'явилися червоні плями. Тодішній єпископ Легніцке Стефан Ціхій створив комісію для розслідування цього феномена. У лютому 2014 фрагмент гостії був переданий на аналіз в лабораторію.

За даними дослідження, яке проходило в інституті судової медицини, фрагмент містив волокна м'яза, дуже схожого на серце. Аналізи також показали, що це була частина людської плоті, що зазнала поранення.

У січні 2016 року результати аналізів, які свідчили про наявність ознак євхаристійного чуда, були представлені єпископом Керніковским в Рим, в конгрегацію віровчення. У квітні, отримавши відповідні рекомендації з Ватикану, він розпорядився підготувати місце для почитання реліквії.

 

Джерело: КІРІОС

17225


більше...

Читайте також: