ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Ректори семінарій побували на святкуванні 20-ліття Дрогобицької семінарії

Ректори семінарій побували на святкуванні 20-ліття Дрогобицької семінарії
Жовтень 25 17:49 2016 0 коментарів 374 переглядів

15 жовтня 2016 року, з нагоди 20-ліття Дрогобицької духовної семінарії, в Катедральному храмі Пресвятої Трійці відбулась Архиєрейська Божественна Літургія. Очолив богослужіння владика Ярослав (Приріз), єпископ Самбірсько-Дрогобицький, у співслужінні преосвященного Клавдіо (Гуджеротті), Апостольського Нунція в Україні, і владики Григорія (Комара), єпископа-помічника Самбірсько-Дрогобицької єпархії.

На святкування прибула численна кількість духовенства Самбірсько-Дрогобицької єпархії, ректори та представники семінарій УГКЦ. Богослужіння супроводив співом семінарійний хор "Оранта". Також на святкуання приїхав ректор КТДС прот. Петро Жук

У своїй проповіді владика Ярослав висловив подяку Богові за блаженної пам'яті владику Юліана (Вороновського), з благословення якого відбулась важлива подія в історії УГКЦ - заснування Дрогобицької духовної семінарії. Єпископ подякував ректорові та іншим співпрацівникам, які вклали свою лепту у розвиток семінарії, а також всьому викладацькому складу, які натхненно доносили до студентів Боже Слово.

Наприкінці до присутніх звернувся зі словами привітання преосвященний Клавдіо (Гуджеротті), який побажав викладачам та семінаристам духовно зростати і приносити рясні плоди праці. Після завершення Божественної Літургії владика Ярослав нагородив десятьох священиків, що належать до викладацького складу семінарії, протоієрейськими хрестами.


                                                                                                                                                                   За матеріалами ІФДС

 

20190


більше...

Читайте також: