ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Глава УГКЦ здійснив візит до сестер служебниць у Слотсбурзі та відвідав будинок для людей похилого віку

Глава УГКЦ здійснив візит до сестер служебниць у Слотсбурзі та відвідав будинок для людей похилого віку
13 21:15 2018 0 коментарів 278 переглядів

10 серпня Блаженніший Святослав здійснив візит до відпустового місця Згромадження сестер служебниць Непорочної Діви Марії в Слотсбурзі.

На порозі Провінційного дому сестер служебниць Главу Церкви вітали преподобна мати Софія Лебедович, генеральна настоятелька СНДМ в Римі, та с. Кетлін Гуцко, провінційна настоятелька в США.

11 серпня Блаженніший Святослав відслужив подячну Божественну Літургію у співслужінні з владикою Павлом (Хомницьким), Єпархом Стемфордським. Разом із владиками співслужили: о. Іван Терлецький та о. Володимир Мальчин.

За монастирськими хроніками, саме цього дня, 11 серпня 1968 року, патріарх Йосиф відвідав цей монастир і відслужив Божественну Літургію. Під час проповіді Блаженніший Святослав наголосив на видимих знаках Божої присутності та опіки над цією спільнотою впродовж всієї історії, а також подякував сестрам за жертовну працю.

Відтак Предстоятель УГКЦ відвідав будинок для людей похилого віку Святого Йосифа, яким опікуються сестри служебниці і в якому проживає більше ніж 30 осіб.

Повідомив о. Володимир Мальчин

Джерело: Інформаційний ресурс УГКЦ

30637


більше...

Читайте також: