ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Зустріч семінаристів КТДС з отцем Браяном Колодійчуком

Зустріч семінаристів КТДС з отцем Браяном Колодійчуком
29 09:58 2018 0 коментарів 447 переглядів

28 квітня 2018 р. Б. до спільноти Київської Трьохсвятительської духовної семінарії завітав отець Браян Колодійчук, MC. Він є канадієць українського походження, котрий став одним з перших священиків Згромадження Місіонерів Милосердя, заснованого святою Матір’ю Терезою з Калькутти на початку 80-х років минулого століття.

Під час лекції о. Браян розповів братам-семінаристам про те, як він особисто мав нагоду познайомитись із Матір’ю Терезою, і як їх перша зустріч вплинула на нього. Опісля він розповів про життя і великі подвиги святої. Також отець поділився своїм досвідом очолювання комітету по канонізації святої Матері Терези.

Свята Мати Тереза, MC – католицька черниця, засновниця доброчинних місій, лауреат Нобелівської премії миру за 1979 рік. Впродовж понад сорока років допомагала сиротам, хворим та жебракам у місті Калькутта, в Індії. Після смерті почалася процедура причислення Матері Терези до лику святих. 19 жовтня 2003 Папа Іван Павло ІІ проголосив Мати Терезу блаженною. 4 вересня 2016 року під час богослужіння на площі Святого Петра у Ватикані Папа Римський Франциск проголосив Матір Терезу святою.

На закінчення лекції о. Браян подарував семінарії ікону святої Матері Терези. Після того префект КТДС з навчальної частини отець Роман Островський подякував від імені всієї семінарійної спільноти отцю Браяну за цікаву та пізнавальну лекцію.

брат Олександр Рішко, І курс КТДС

28815


більше...

Читайте також: