ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Зустріч семінаристів із працівниками Київського кооперативного інституту бізнесу і права

Зустріч семінаристів із працівниками Київського кооперативного інституту бізнесу і права
26 09:57 2017 0 коментарів 267 переглядів

26 травня до нашої семінарійної спільноти завітали викладачі та працівники Київського кооперативного інституту бізнесу і права. З нагоди завершення академічного року та успішно пройденої практики студентами 6-го курсу у стінах семінарійної каплиці було відслужено подячний Молебень, який очолив ректор Київської Трьохсвятительської духовної семінарії прот. Петро Жук у співслужінні префекта з навчальної частини о. Романа Островського. Спів провадив семінарійний октет «Аксіос».

У своїй проповіді о. Петро наголосив, що нам потрібно бути подібними до дітей. Дитина потребує батьків та їхньої любові, саме у цій потребі відкривається довіра. Так само й ми повинні потребувати Бога, щоб ми могли дати собі відповідь на питання: «Як ми любимо Бога? Наскільки сильна наша довіра?» На завершення богослужіння о. Петро звернувся із побажанням: «Нехай всемилостивий Господь у день Вознесіння, великого свята, в яке ми сьогодні входимо, буде для нас дуже близьким. Він є настільки близьким, наскільки сягає любов нашого серця.»

Семінаристи 6-го курсу отримали сертифікати та виписку оцінок з рук п. Тетяни Камінської, доктора економічних наук, професора, в.о. ректора Київського кооперативного інституту бізнесу і права. Семінарійна спільнота уже традиціно організувала для гостей святковий обід, під час якого гурт «Метаноя» та октет «Аксіос» провадили спів та розважальну програму, також були залучені гості кооперативного інституту. Отець Петро звернувся зі словами подяки до всіх присутніх за їхню плідну співпрацю та побажав ще більше сил та наснаги на наступні роки.

бр. Микола Чаплюк, IV курс КТДС

23290


більше...

Читайте також: