ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Зустріч голови Комісії у справах родини отця Богдана Тимчишина з студентами КТДС

Зустріч голови Комісії у справах родини отця Богдана Тимчишина з студентами КТДС
01 11:19 2018 0 коментарів 324 переглядів

Вчора, 31 травня 2018 року Божого, до нашої спільноти завітав отець Богдан Тимчишин, голова Комісії УГКЦ у справах родини. Цією комісією впроваджуються програми, які спрямовані на виховання та формування морально здорової, релігійно обізнаної, щасливої християнської родини, а також на піднесення сім'ї до її належної гідності та пошани.

Перед початком зустрічі, ректор КТДС отець Петро Жук відзначив що ті люди, які працюють в сфері родин, стоять «як сторожі правди і життя в подружжі!»

Отець Богдан під час конференції представив основні напрямки діяльності очолюваної ним комісії:

-  Координація та управління вишколом і формацією тих, які присвячують себе праці з родинами;

- Сприяння у створенні й координації діяльності родинних порадень;

Впродовж зустрічі отець наголошував на певних особливостях роботи з людьми різного вікового стану. Початок роботи проводиться з дітьми 9-11 класів, коли говориться вже про статевість людини і її дозріваюче виховання. В цьому напрямку є розпрацьована програма «Щиро про важливе», в рамках якої відбуваються семінари для старшокласників та студентів.

Також створений рух «Справжня любов чекає», спрямований на студентів, він вчить їх цінностей життя до подружжя. Беручи участь в русі, вони складають певну присягу щодо чистоти життя.

Стосовно старшого покоління, яке вже має сім’ю, організовуються «Сімейні табори», в яких є навчання і відпочинок, який може бути суто для батьків, або ж для повної родини з дітьми. На них є різні розваги, богослуження, романтичні вечори, практичні поради під час зустрічей для щасливого сімейного життя тощо.

Наприкінці зустрічі отець-ректор Петро Жук наголосив на тому, що символічно, що в стінах нашої семінарії вже проводяться катехизації передподружньої пари і заохочував студентів до формування ініціативної групи в царині родини.

Дякуємо отцю Богданові за цікаву й пізнавальну зустріч!

брат Михайло Іванюк, IV курс КТДС

29480


більше...

Читайте також: