ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Вперше спільнота КТДС відсвяткувала Великдень у новоосвяченому храмі Пресвятої Трійці

Вперше спільнота КТДС відсвяткувала Великдень у новоосвяченому храмі Пресвятої Трійці
09 03:56 2018 0 коментарів 739 переглядів

Сьогодні небо, земля і глибини підземні наповнилися світлом, бо Христос воскрес!
Сьогодні людина звільняється від зла та смерті.
Смерть сьогодні є переможена, бо Христос воскрес!
(з Великоднього послання Блаженнішого Святослава)

Цього року, у день 8 квітня 2018 року, спільнота Київської Трьохсвятительської семінарії та парафія Пресвятої Трійці вперше зустрічали світле торжество Воскресіння Христового у новозбудованому та нещодавно освяченому семінарійному храмі. Великодні богослужіння у церкві особливо чисельно відвідали вірні.

Парох парафії Пресвятої Трійці та ректор семінарії прот. Петро Жук звернувся до вірних зі словами: "Жінки-мироносиці рано-вранці, ідучи з болем втрати Вчителя, щоб намастити Його тіло, з отяжілим серцем і безнадією, ще не знали, що знайдуть порожній гріб. Вони ще не знали, що з цього гробу, в якому, як їм здавалося, поховано всі їхні сподівання, засяє таке сонце надії, правди і любові, що огріє увесь світ. Ми подібно і тут в Княжичах, кожен йшов зі своїми сподіваннями та очікуваннями, можливо зі страхом: А що там буде в храмі, як я буду молитися? Сьогодні є єдиний день, коли ніхто не запізнився. Сьогодні немає перших і останніх. Сьогодні день рівності, любові і миру."

Після Божественної Літургії відбулося посвячення пасок, на якому були присутні понад 150 людей та посвячено більше 90 кошиків. Відтак брати-семінаристи, підтримуючи давні українські традиції, проводили гаївки. Ведучим був брат Михайло Крамар, пісні-гаївки та веснянки виконували сестра Августина та отець Юрій Косач. На забавах серед інших були дитячі ігри "Подоляночка", "Мак", "Жучок" та інші. У гаївках брали участь охочі парафіяни: як наймолодші, так і найстарші, а також отці та брати-семінаристи.

Медіа-центр КТДС ім. св. арх. Гавриїла

28437


Коментарі


(09.04.2018 23:49)

Дякую. Перший раз ми з дружиною відчули справжнє, чисте свято. Нажаль не за життя святійшого Любомира Гузара, якого дуже поважав...

більше...

Читайте також: