ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Вітаємо секретаря КТДС отця Юрія Косача з уродинами!

Вітаємо секретаря КТДС отця Юрія Косача з уродинами!
22 09:00 2019 0 коментарів 205 переглядів

Сьогодні, 22 січня, свої уродини святкує секретар Київської Трьохсвятительської духовної семінарії отець Юрій Косач. Після Божественної Літургії префект семінарії з дисциплінарної частини отець Інокентій Волошин привітав отця Юрія, побажавши йому, щоб Господь поблагословив отця чеснотами, здоров’ям та радістю. «Нехай Бог подарує Вам все, що хочете і можете прийняти. Діліться з усіма тими дарами, якими Бог Вас обдарував на многая і благая літа», – промовив отець Інокентій.

Всечесніший отче Юрію, з нагоди Ваших уродин прийміть щирі привітання від усієї семінарійної спільноти. Хай Господь Ісус подарує Вам свій мир, якого не може дати світ. Нехай Ісус завжди буде поряд і допомагає у всіх Ваших справах, у Вашому священичому служінні, у всіх обов’язках, які здійснюєте.

Хай Божа радість завжди щедро наповнює Ваше серце, а Божа благодать оберігає, кріпить та збагачує Вас усім необхідним. Щедрих Вам небесних та земних благ. Нехай Господь благословляє Вас, а Пречиста Діва Марія постійно молиться і заступається за Вас на многая і благая літа!

Спільнота КТДС

32767


більше...

Читайте також: