ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Вітаємо преподобну сестру Хризантію з іменинами!

Вітаємо преподобну сестру Хризантію з іменинами!
01 09:42 2019 0 коментарів 271 переглядів

Сьогодні, 1 квітня, у день, коли Христова Церква вшановує пам’ять мучеників Хрисанта і Дарії, свої іменини святкує сестра Хризантія. Із цієї нагоди вся семінарійна спільнота щиро вітає преподобну сестру!

Дорога сестро, у цей весняний сонячний день бажаємо Вам великої радості, Божого миру та добра! Хай Господь наш Ісус Христос зігріває Ваше добре серце своєю любов’ю та наповнює його втіхою та благодаттю!

Висловлюємо щиру подяку за Ваше ревне і невтомне служіння, яке протягом багатьох років з любов’ю звершуєте для нашої спільноти. Дякуємо за Ваш добрий приклад християнського монашого життя, за приклад відкритості на Боже покликання і Божу дію у житті.

Хай Господь Ісус, який покликав Вас до особливої близькості з Ним, оберігає Вас, скріплює, тішить своєю божественною присутністю, благословляє, щедро обдаровуючи своїми благами. Нехай Пречиста Діва Марія неустанно заступається за Вас, покриваючи своїм святим покровом, а Ваш небесний покровитель постійно молиться за Вас на многая і благая літа!

Спільнота КТДС

33605


більше...

Читайте також: