ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Вітаємо прот. Андрія Дорчака з уродинами!

Вітаємо прот. Андрія Дорчака з уродинами!
Грудень 07 09:31 2017 0 коментарів 462 переглядів

Сьогодні, 7 грудня, свої уродини святкує економ Київської Трьохсвятительської духовної семінарії прот. Андрій Дорчак. Від імені отця-ректора прот. Петра Жука та отців-настоятелів уся семінарійна спільнота щиро вітає Вас, отче Андрію, зі святом!

У цей зимовий світлий день, всесвітліший отче, бажаємо Вам великої радості, Божого миру і добра. Нехай щедрий Господь наш Ісус Христос обдаровує Вас міцною вірою, справжньою надією та любов’ю, якою завжди огортатиме Вас і додаватиме сили і наснаги у всіх добрих ділах і починаннях.

Сьогодні складаємо Господеві подяку за дар Вашого життя, за те жертовне служіння, яке звершуєте, та за всі дари і таланти, якими з Божої волі щедро ділитеся з нашою семінарійною спільнотою.

Нехай цей святковий день буде сповненим приємних моментів, зустрічей та щедрих подарунків. Нехай Господь Вас повсякчасно благословляє, а Його благодать завжди оберігає, підтримує і провадить у житті. Хай Пречиста Діва Марія, постійно перебуваючи з Вами, вимолює для Вас різноманітних Божих ласк і благ на многая і благая літа!

Спільнота КТДС

26682


більше...

Читайте також: