ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Вітаємо духівника семінарії прот. Миколая Семенишина з іменинами!

Вітаємо духівника семінарії прот. Миколая Семенишина з іменинами!
Грудень 19 13:24 2018 0 коментарів 446 переглядів

Сьогодні, 19 грудня, у день, коли Христова Церква торжественно вшановує пам'ять святого Миколая Мирлікійського чудотворця, свої іменини святкує духівник Київської Трьохсвятительської духовної семінарії прот. Микола Семенишин.

Після святкової Божественної Літургії ректор семінарії прот. Петро Жук привітав отця-духівника, побажавши йому сили, натхнення та, щоб отець у всьому повторив та наслідував святого Миколая. Отець Петро також відзначив вкрай важливе служіння, що його здійснює отець Микола, будучи духівником: «У сповідальниці Ви є образом люблячого Бога!».

Всечесніший отче Миколо, прийміть від нас щирі вітання з нагоди іменин. Нехай Господь кріпить, береже і провадить Вас. Хай Божа благодать у Вашому житті приносить рясні плоди на більшу Божу славу, добро та спасіння душ, яким служите. Хай Пречиста Діва Марія неустанно молиться за Вас, випрошуючи всіх необхідних ласк, а Ваш небесний покровитель святий Миколай заступається і кожного дня допомагає Вам у всіх добрих справах і починаннях! Многая і благая літа!

Спільнота КТДС

32528


Коментарі


о. Василь о. Василь (19.12.2018 23:32)

Найщиріші вітання, дорогий отче!!!

більше...

Читайте також: