ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Вітаємо Блаженнішого Патріарха Святослава з уродинами!

Вітаємо Блаженнішого Патріарха Святослава з уродинами!
05 11:08 2018 0 коментарів 345 переглядів

Сьогодні, 5 травня 2018 р. Б., свої уродини святкує Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав. У цей світлий і радісний день вся спільнота Київської Трьохсвятительської духовної семінарії – отці-настоятелі, брати-семінаристи та сестри-мироносиці – висловлюють Вам, ваше Блаженство, свої найщиріші привітання.

Перш за все, прийміть від нас щиру подяку за Вашу підтримку, провід, батьківську любов та опіку, якими постійно огортаєте нашу спільноту. Дякуємо за Ваші добрі слова, мудрі поради і настанови. Велике спасибі, що попри свої важкі обов’язки і щільний графік, завжди знаходите час для нашої семінарійної спільноти.

Сьогодні, у цей особливий день, бажаємо Вам великої радості, Божого миру, міцного здоров’я, витривалості й Божої помочі, та всіх необхідних ласк і дарів для Вашого нелегкого архипастирського служіння.

Ваше Блаженство, нехай Господь Бог завжди опікується Вами, провадячи Своїми святими дорогами. Хай Божа благодать завжди підтримує та кріпить, а Божа любов повсякденно наповнює Ваше серце. Нехай Пречиста Діва Марія, покриваючи Своїм святим покровом, завжди молиться за Вас і провадить до свого Сина і нашого Господа Ісуса Христа. Хай Господь щедро благословляє Вас і сотворить Вам многії і благії літа!

Спільнота КТДС

28854


більше...

Читайте також: